+48 533 838 899

RYTUAŁY DAY SPA

ALPEJSKI OKŁAD Z SIANA

Nasze wyjątkowe siano zawiera w sobie całe bogactwo alpejskich łąk, takie jak: arnika, kukułka, gorczyca, przytulia, pięciornik, krwawnik pospolity, nieśmiertelnik, goryczka, koniczyna, nostrzyk i wiele innych. Otulający ciało ciepły kokon siana z dodatkiem cennych kwiatów wspaniale relaksuje, usuwa napięcia mięśniowe i wycisza organizm. Przebieg zabiegu:
- prysznic
- napar z alpejskiego siana na ciało
- okład z alpejskiego siana na ciało
- owinięcie ciepłym "kokonem"
- ziołowy masaż twarzy
- przemasowanie ciała Alpine Hay Flower balsam

RYTUAŁ KLEOPATRY

Kozie mleko to bogactwo witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Zastosowane w okładzie działa regenerująco i odmładzająco na skórę. Dodanie olejku z awokado i protein zbożowych idealnie odżywia skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką i aksamitną.
Przebieg zabiegu:
- prysznic
- nałożenie maski na ciało
- obsypanie ciała płatkami prawdziwych róż
- leżakowanie w ciepłym "kokonie" body wrap
-proteinowy masaż twarzy
- przemasowanie całego ciała do momentu wchłonięcia kremu

RYTUAŁ TORFOWY

Zabieg ma działanie przeciwzapalne, aktywuje metabolizm, stymuluje cyrkulację krwi i relaksuje napięcia mięśniowe. Błoto torfowe, od lat cenione za swoje wyjątkowe właściwości, jest bardzo efektywne, szczególnie jako terapia z zakresu ciepłolecznictwa. Torf wykazuję dużą pojemność cieplną. Polecany jest zwłaszcza w przypadku reumatyzmu i kłopotów o podłożu ginekologicznym. Przebieg rytuału:
- kąpiel pod prysznicem
- peeling solno-olejowy
- okład Moor Mud Wrap
- masaż twarzy kamieniem jadeitowym
- masaż ciała

RYTUAŁ DARY MORZA

Alga, cenne źródło energii prosto z morza, zapewnia skórze witalność i młody wygląd. Algi zawierają wartościowy jod i wiele minerałów. Stymulują metabolizm i wspomagają detoksykację, jednocześnie zaopatrują skórę w niezbędne minerały. Naturalna sól morska z Atlantyku nawilża i przywraca skórze odpowiednie pH. Przebieg zabiegu:
- prysznic
- nałożenie maski na całe ciało
- owinięcie ciała ciepłym "kokonem"
-stymulujący masaż twarzy
- kąpiel pod prysznicem