+48 533 838 899

PROFHILO NICI PDO

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części.
Policzki oraz linia żuchwy traca wyraźny kontur, a profil rozmywa się, nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu”chomiczków” tzw efektów grawitacyjnych.
Dzieje się tak z powodu atrofii tkantki skórnej i jej podściółki. Skórze brakuje sprężystości.Profhilo działa w skórze jak mikroskopijne sprężynki, przywracając skórze utraconą sprężystość, napięcie, kontur i profil twarzy. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu. Profhilo to stabilizowane kompleksy hybrydowe co pozwala na wielopoziomowy, dynamiczny remodeling tkanek. W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy. Nadaje natychmiast sprężystość skórze, wygładza i liftinguje oraz wysmukla rysy. Twarz – produkt pozwala na całkowitą odbudowę tkanek zniszczonych procesami starzenia. Opatentowany hybrydowy kompleks PROFHILO pozwala na wykonanie nowego zabiegu bioremodelującego, zwalczającego wiotkość skóry w środkowej i dolnej części twarzy. Szyja – opracowanespecjalne punkty do terapii wiotkiej skóry szyi pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych efektów terapeutycznych. Wielopoziomowe, skórno-podskórne odtwarzanie tkanek daje efekt „rozprężenia” skóry szyi bez konieczności częstych, powtarzanych wstrzyknięć, koniecznych do stymulacji procesów naprawczych.

Istnieje 5 specjalnych punktów na Twojej twarzy. Stosujemy technikę BAP w podawaniu Profhilo. Pozwala to na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia.

Specjalna technika zabiegu PROFHILO wymaga wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu jedynie w pięciu specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznie punktach po obu stronach twarzy. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Protokół zabiegowy : 2 zabiegi w odstępie miesiąca powtarzane 2 razy do roku.