+48 533 838 899

MASAŻE

Niepowtarzalne masaże wprowadzają ciało w stan głębokiego relaksu, odprężenia.
Dotyk działa kojąco lub stymulująco w zależności od indywidualnych potrzeb klientki. 
Zapachy owoców, czekolady oraz kwiatów uwalniające się w trakcie masażu wprowadzają w błogostan i odciągają myśli od codziennych trosk.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny może występować jako masaż częściowy obejmujący wybraną partię ciała (np. masaż pleców) lub jako zabieg całego ciała. Stosowane techniki oddziałują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe, a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny. Szczególnie polecany osobom, które stykają się z masażem po raz pierwszy. Masażysta dostosowuje intensywność zabiegu do potrzeb osoby masowanej. Przeciwwskazania: Wszelkie zmiany dermatologiczne, zapalne szpiku kostnego z przetokami, wczesny okres po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, ostre i podostre stany zapalne, krwotoki i skłonność do ich występowania, stany chorobowe przebiegające z wysoką temp. powyżej 38 st. świeże zakrzepy, kamica wątrobowa i nerkowa, stany zapalne dróg żółciowych, choroba jelit z owrzodzeniem, choroba wrzodowa a krwawieniami, nowotwory, menstruacja, tętniaki.

MASAŻ BALIJSKI

To unikalna technika pracy z ciałem, która swoje korzenie ma w starożytnych terapiach masażu indonezyjskiego. Była ona przez lata przekazywana z pokolenia na pokolenie jako metoda leczenia. Tak jak większość wschodnich sztuk pracy z ciałem masaż balijski dąży do zrównoważenia energii organizmu oraz do osiągnięcia stanu rozluźnienia i dobrobytu duszy i ciała. Jest techniką, która łączy w sobie praktyki hinduskiej ajurwedy i jogi, chińskiej akupresury i refleksologii oraz rytuałów z wysp Indonezyjskich. Balijska terapia masażem zawiera w sobie długie, płynne i głaszczące ruchy harmonizujące umysł i ciało. Aby osiągnąć głębszy poziom tkanek stosuje się głębokie uciski i rozcierania. Holistyczne podejście tej techniki pozwala na masaż twarzy i głowy. Technika Masażu Balijskiego polecana jest dla amatorów głębokiego i zdecydowanego dotyku, lubiącego masaż głowy i potrzebujących głębokiego poruszenia i rozluźnienia.

MASAŻ LECZNICZY

Masaż przynosi ulgę obolałym partiom ciała. Najczęściej dotyczy pleców, kręgosłupa i karku lub nóg i stóp. Ma działanie przeciwbólowe i rozluźniające. Należy do metod fizjoterapii stosuje się w celu leczenia chorób, zmniejszania nasilenia objawów chorobowych lub zapobiegania chorobom. i psychiczne. Masaż można też zaliczyć do metod medycyny naturalnej. Masaż leczniczy to zabieg manualny o charakterze terapeutycznym, usprawniającym i rehabilitacyjnym. Jest jednym z elementów fizjoterapii. Stosuje się w nim różne techniki: masaż tkanek głębokich, terapię punktów spustowych, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapię czaszkowo-krzyżową. Ma na celu usunąć lub zminimalizować patologiczne objawy lub przyczyny występujące w różnych schorzeniach. Masaż leczniczy może występować jako masaż częściowy obejmujący wybraną partię ciała (np. masaż pleców) lub jako zabieg całego ciała.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Jego celem jest odprężenie i rozluźnienie napięć mięśniowo-nerwowych, które powstały na skutek długotrwałego stresu. Jest to zabieg poprawiający nastrój, w którym wykorzystujemy produkty o ciekawej nucie zapachowej. Techniki masażu relaksacyjnego czerpią z masażu klasycznego. Stosuje się chwyty głaskania, ugniatania i rozcierania. Aplikowane są w sposób spokojny, a ruchy są długie co sprzyja rozluźnieniu i głębokiej relaksacji.

MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż ciepłymi kamieniami wykorzystuje zdolności przekazywania energii zgromadzonej w podgrzewanych kamieniach bazaltowych, w kluczowych miejscach na ciele (czakrach) oraz miejscach przepływu energii (meridianach). Oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale i ducha. Siła i natężenie, z jakimi wykonywany jest masaż ciepłymi kamieniami są dobierane indywidualnie. Masaż daje poczucie głębokiego relaksu i pozwala na uwolnienie zgromadzonego stresu.

MASAŻ ŚWIECĄ

Blask i ciepło świec, miękki dotyk, krople ciepłego oleju świecy i zmysłowy zapach odprężają, rozluźniają i wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Połączenie przyjemnego zapachu z cennymi fito olejkami, olejem kokosowym i woskiem pszczelim doskonale pielęgnuje skórę, czyniąc ją gładką, intensywnie nawilżoną i pełną blasku. Świece do masażu występują w kilku wariantach zapachowych. Zalecamy dodatkowo wykonanie peelingu całego ciała.

MASAŻ CZEKOLADOWY

Masaż relaksacyjny na bazie czekolady w połączeniu z olejem. Wykorzystuje cenne właściwości odżywcze ziaren kakaowca, które działają regenerująco i odżywczo. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący masażowi pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin. Masaż ciała gorącym smakołykiem koi zmysły, dodaje energii oraz pobudza siły witalne. Po masażu skóra pięknie pachnie, jest miękka i aksamitna w dotyku. Polecany wszystkim osobom, które poszukują relaksu i ukojenia.

MASAŻ SHEA BUTTER

Masaż przeznaczony dla osób o suchej lub opalonej skórze. W połączeniu z olejkami esencjonalnymi działa napinająco, drenująco i wyszczuplająco, a jednocześnie relaksująco. To dobry wybór dla osób potrzebujących głębokiego odżywienia skóry. Masło Shea doskonale nawilża oraz regeneruje skórę pozostawiając na niej ochronny płaszcz lipidowy. Dzięki zawartości wielu cennych składników łagodzi stany zapalne, uelastycznia skórę i pomaga utrzymać jej prawidłowe nawilżenie.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten świetnie drenuje i modeluje. Może być wykorzystywany jako zabieg leczniczy. Polega na wytworzeniu podciśnienia we wnętrzu bańki, zassaniu skóry i tkanki podskórnej do jej wnętrza, a następnie przesuwaniu ruchami o różnej częstotliwości i sile po miejscach z widocznymi problemami, takimi jak cellulit, nadmierna tkanka tłuszczowa, zbita tkanka mięśniowa. Masaż ten należy do intensywnych, dość bolesnych, ale bardzo efektywnych, zwłaszcza w walce z cellulitem.

MASAŻ RELEASE STRESS

Masaż obejmuje okolice karku i szyi, górne partie pleców, ramiona, klatkę piersiową. Stres, chroniczne napięcie i pojawiający się ból, to wołanie naszego ciała o pomoc i odpoczynek. Moment, gdy należy zadbać o swój komfort psychofizyczny. Masaż powstał z myślą o osobach przemęczonych, zestresowanych, zapracowanych, którym potrzeba szybkiej regeneracji na poziomie ciała i duszy. Obejmuje wybrane techniki pracy z ciałem m.in. rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, masaż tkanek głębokich i terapię punktów spustowych.

AROMA DECLEOR 60'

Manualny masaż ciała o właściwościach pielęgnacyjnych, głęboko rozluźnia nagromadzony stres fizyczny i psychiczny. Czerpie z bogactwa świata roślin, wykorzystując naturalne oleje, woski i olejki eteryczne. Aromatyczny masaż, dzięki czterem balsamom z ekskluzywnym koktajlem olejków eterycznych można spersonalizować stosownie do potrzeb, takich jak; wyszczuplenie, ujędrnienie, odprężenie lub poprawa krążenia. Zalecamy dodatkowo wykonanie peelingu całego ciała, aby wzmocnić efekt masażu.

AROMA BLEND DECLEOR 60'

To indywidualnie dobrany do potrzeb Klienta masaż modelujący sylwetkę i oddziałujący na emocje za pomocą aromaterapii. Naturalne olejki eteryczne, poprzez nieocenione oddziaływanie, zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Stanowią kompilację aktywnych koncentratów pomagających zwalczyć problemy nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, obniżenia napięcia skóry i jej przesuszenia, uczucia ciężkich nóg i obrzęków limfatycznych oraz problemów związanych z zaburzeniami trawienia i gromadzeniem się tkanki tłuszczowej.